Aktuálně

3. 9. 2019
Máme za sebou kontrolu vrhu, čipování a očkování. Štěňátka to zvládla skvěle! Doma už jsme ohrádku zrušili a dravci doslova lítají po celém obýváku. Perou se spolu, i s maminkou, vydávají u toho opravdické psí zvuky a prozkoumávají vše, co je v jejich dosahu 😀 Na plínu už čůrají celkem obstojně, jen občas se nestrefí. Výběh na zahrádce je vítaným zpestřením, kde se snaží ochutnat vše, co najdou 😀 Pomalu se začínáme připravovat na jejich odchod k novým páníčkům…

19. 8. 2019
Čas rychle letí a štěňátka rostou před očima. Klícka už jim byla malá, a proto rychle a s přehledem zabydlela prostor obýváku. Líbí se jim všechna místa, kde se dá řádit a spát. Učí se čůrat na plínu a občas se jim to i podaří 😀
Aby věděla, jak vypadá život venku, tak už si párkrát na chvíli vyzkoušela ohrádku na zahrádce. Milují návštěvy, které si s nimi hrají a které můžou kousat, kam to jen jde.
Kromě Ájina mlíčka dostávají už i granulky a syrové namleté maso. Moc jim chutná!
A už se nám vybarvili – Aglaia a Adonis jsou po tatínkovi dlouhosrstí, Anthemis a Agrostis budou po mamince krátkosrstí.
V galerii jsou další fotky 🙂


31. 7. 2019
Štěnda už se nám vybarvují, strakatí a mění se jim srst. Začínají se rozkoukávat a pomalu si hrát 🙂
Další várka fotek je ke shlédnutí zde.

21. 7. 2019
Slavíme týdenní výročí a štěnda dostala oficiální jména! Více v záložce Vrh A.
V galerii jsou nové fotky.

14. 7. 2019
Už je to tady! Vrh A je na světě. Máme čtyři černobílá štěňátka. Tři pejsky a jednu fenku.
Prozatím máme více zájemců o štěňátka, než můžeme nabídnout. Pokud bude mít někdo další zájem, můžeme si ho zapsat do pořadníku, ale šance na štěndo je velmi malá.

4. 7. 2019
Připravujeme se na porod. Stavíme porodní bednu a místo, kde příštích několik týdnů budou štěňátka. Ája boubelatí a nechce se jí moc hýbat. Nejradši polehává, kde to jen jde.

24. 6. 2019

Ája postupně boubelatí a stává se z ní rozvážná budoucí máma 🙂

6. 6. 2019

Máme potvrzenou Ájinu březost a radostně očekáváme vrh A! Podle ultrazvuku to vypadá na minimálně 4 štěňátka.

Termín porodu byl stanoven na polovinu července 2019. Termín odběru štěňat je nejdříve v osmi týdnech od porodu, tedy v polovině září 2019.

Registrace zájemců štěňat probíhá emailem (evka.hette@gmail.com).

17. 5. 2019

Máme za sebou krytí s Chloupkem. Snad se zadaří 🙂